MÖBLER / Bord / Skrivbord 13185239
nr 1318 5239
Skrivbord
Bemålat. Bredd: 131, djup: 69 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:23:03
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr